درباره سئوکوک

سئوکوک یک شرکت طراحی سایت و خدمات اینترنتی است که فعالیت خودش رو از سال 95 آغاز کرده است و تا امروز پروژه های زیادی را با موفقیت به پایان رسانده است.

تیم سئوکوک از مهندسان و کارشناسان جوانی تشکیل شده است که رویکرد متفاوتی دارند.ما دور هم جمع شدیم تا به کسب و کار شما رونق بدهیم.در عصر دیجیتال اگر در دنیای اینترنت و Google دیده نشوید در واقع اصلا وجود ندارید، ما به شما کمک میکنیم وبسایت مخصوص شغل خود را داشته باشید.

تا چندسال آینده اغلب خریدها اینترنتی خواهند شد.پس تمامی مشاغل نیاز دارند که سایت فروشگاهی مخصوص به خودشان و صفحه ای حرفه ای در شبکه های اجتماعی instagram ،facebook و… را داشته باشند. هر فرد می تواند برای نمایش رزومه ی خود یک سایت شخصی داشته باشد و در مورد رزومه کاری و تحصیلی خود توضیح بدهد.اگر به این فکر می کنید که شما با پشتیبانی و طراحی سایت آشنایی ندارید باید بگویم اصلا نگران نباشید ! سئوکوک از سایت شما پشتیبانی می کند و اگر خودتون اعلام آمادگی کنید آموزش های لازم در مورد پشتیبانی سایت به شما داده می شود.

دوستانی هم که به دنبال آموزش طراحی سایت،آموزش صفرتاصد سئو،دیجیتال مارکتینگ و… هستند می توانند وبلاگ سئو کوک را دنبال کنند و یا با ما تماس بگیرند و در کلاس های آنلاین و حضوری سئوکوک شرکت کنند.

درباره سئوکوک
سئوکوک ارائه دهنده صفرتاصد خدمات سئو

خدمات سئوکوک:

-طراحی سایت فروشگاهی

-طراحی سایت شرکت و کارخانه ها

-طراحی سایت آموزش آنلاین برای مدارس و آموزشگاه ها

-طراحی سایت املاک

-طراحی سایت چندزبانه

-طراحی سایت پزشکی و نوبت دهی

-طراحی سایت خبری و….

-صفر تا صد خدمات سئو سایت

-افزایش سئو سایت

-مشاوره و آموزش سئو سایت

-تبلیغات اینترنتی

-ارائه خدمات شبکه های اجتماعی( اینستاگرام،فیسبوک و…)

-دارای فروشگاه اینترنتی قالب و افزونه ی وردپرس و…

 

با سئوکوک سئوی سایتت رو کوک کن !

 

 

 سئوکوک فروشگاه آنلاین قالب وردپرس و انواع افزونه های جدید وردپرس هم دارد،اگر حرفه ای هستید از فروشگاهمون دیدن کنید.

15 استاد مجرب
1200 دانشجوی عضو سایت
700 ساعت ویدئو
72 دوره اموزشی