سئو و بهینه سازی سایت چیست؟

 

خدمات سئو و بهینه سازی سایت از جمله خدمات بسیار مهم و موثر در رتبه بندی سایت شما است.که همواره مورد توجه وبمستران بوده و هست. بعد از طراحی سایت فکر توسعه و پیروزی در بین رقبا تنها یک موضوع را به شما یادآوری می کند، داشتن استراتژی سئو و بهینه سازی صحیح و اصولی سایت. اما چگونه؟  اگر دوره های آموزش سئو را در سئو کوک دنبال کرده اید و در مورد سئو اطلاعات کافی دارید باز هم برای داشتن یک برنامه مناسب احتیاج به استفاده از تجربه های یک مشاور حرفه ای دارید.

برای افزایش فروش و کسب رتبه ی بالا در نتایج گوگل باید یک سری قوانین کلی از سئو را رعایت کنید، که ممکن است همه ی وبمستران از کلیت آن مطلع باشند اما موضوع چگونگی استفاده از این قوانین است. هرچقدر تجربه ی عملی شما در حوزه ی خدمات سئو بیشتر شود و سایت های بیشتری را آنالیز کنید نوشتن و برنامه ریزی برای بهینه سازی سایت برای شما آسان تر و همین طور نتیجه بخش تر خواهد بود.

 

خدمات سئو چیست؟

 

خدمات سئو و بهینه سازی سایت شامل 5 مورد است:

 • سئو on page
  سئو off page
  سئو تکنیکال
  آموزش لینک سازی یا لینک بیلدینگ سایت شما
  مشاوره و آنالیز رایگان
  ایجاد استراتژی و بازاریابی محتوا

 

چگونگی انجام خدمات سئو با سئو کوک

 

آغاز راه یک پروژه با طراحی اصولی و کدنویسی صحیح سایت می باشد. در ابتدای راه باید از تمامی استانداردهای سئو پیروی کنیم. بعد از طراحی سایت باید با توجه نوع کاربری سایت یک استراتژی محتوا ایجاد کنیم و تولید محتوا را آغاز کنیم تا گوگل هم فرایند ایندکس را شروع کند و سایت را شناسایی کند.

در مرحله ی بعدی وارد قسمت اصلی یعنی حفظ جایگاه در نتایج گوگل و افزایش رتبه می شویم. لینک سازی در این مرحله آغاز می شود و هم چنین آنالیز و بررسی جستجوی کاربران برای تولید محتوای موثر.

 

بهترین خدمات سئو

 

برای دریافت بهترین خدمات سئو و افزایش فروش و موفقیت در پروژه ی بهینه سازی سایت باید قبل از شروع پروژه ملاک های موفقیت خود را مشخص کنید که چیست؟

از جمله معیارهای موفقیت یک سئو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش ورودی و ترافیک بالای کاربران

افزایش ماندگاری کاربران در سایت

افزایش فروش سایت

بهبود محتوا و…

بعد از مشخص کردن هدف شروع به برنامه ریزی در راستای رسیدن به هدف می کنیم. بهترین راه ها را برای افزایش سئو سایت دنبال می کنیم.